Stels Medical Packet

Ve spolupráci se společností Medical service Davepo s.r.o. byla pro jejich potřeby přizpůsobena čtyřkolka STELS a byla vytvořena výbava Medical Packet.

Společnost se rozhodla pro rozšíření svého vozového parku. Po zkušebních testech několika značek a druhů čtyřkolek si vybrali čtyřkolku Stels Guepard 800i V-Twin Trophy EPS. Ta vyhrála díky svým parametrům a robustnosti. Již bohatá základní výbava, do které patří odpružené sedlo spolujezdce, duralový kryt podvozku a ramen, ochranné rámy, přední a zadní nosič, ochranné kryty páček, tažné zařízení, naviják...byla doplněna o přední plexi štít, polepy, výstražné světelné zařízení a transportní nosítka. 

Čtyřkolka předčila očekávání nejen celkovým vzhledem, ale hlavně využitím. K dnešnímu dni proběhlo již několik zkoušek v terénu. S výsledkem jsme jak my, tak společnost Medical service Davepo s.r.o. spokojeni. Stels ve výbavě Medical Packet má oproti dříve užívanému transportnímu vozíku za čtyřkolkou větší a snazší průjezdnost i složitějším terénem. Pro transportovanou osobu je jízda pohodlnější a osoba není "zavřena ve vozíku", ale je pod neustálým dohledem spolujezdce na čtyřkolce. Další výhodou je transport samotné čtyřkolky na místo zásahu, neboť nepotřebujete ještě další vlek na transport přídavného vozíku. 

V případě zájmu o více informací nebo cenovou nabídku nás kontaktujte na jednom z našich mailů nebo telefonních čísel.